W cenie dowóz kajaków w promieniu 30 km od Kurnędza nad Pilicą.

Pływamy po Pilicy, Czarnej i Luciąży. Inne rzeki do ustalenia.

Grill lub ognisko na trasie spływów ( na życzenie klienta).

Wynajem 1 kajaka na cały dzień

Poniedziałek-Piątek

100 zł

Wynajem 1 kajaka trzy osobowego na cały dzień

Poniedziałek-Piątek

110zł

Wynajem 1 kajaka na cały dzień

Weekend

100zł

Wynajem 1 kajaka trzy osobowego na cały dzień

Weekend

110zł

Nr konta do wpłaty zaliczek (30% ceny wynajmu kajaka, w tytule proszę wpisać datę rezerwacji oraz imię i nazwisko wynajmującego)


Dane do przelewu
Firma: Kajaki Kurnędz
Adres: Kurnędz 55B, 97-330 Sulejów
Bank: BGŻ BNP PARIBAS

52 1600 1462 1841 7536 2000 0001


Szanowni klienci w tym roku poszerzamy naszą ofertę usług. Zapraszamy także na loty widokowe motolotnią nad Doliną Pilicy w cenie 500 zł/h. Dla klientów rezerwujących obie usługi, spływ kajakowy + lot 5% rabatu.

Loty motolotnią Sulejów

Marzysz o niezwykłym widoku z lotu ptaka? Chciałbyś przeżyć przygodę, która zapiera dech w piersiach? Loty motolotnią nad rzeką Pilicą to spełnienie Twoich najskrytszych marzeń! Motolotnia Sulejów oferuje niezapomniane doświadczenie, które pozwoli Ci podziwiać piękno krajobrazu z zupełnie nowej perspektywy.

Loty motolotnią Sulejów to sposób na zapomnienie o grawitacji i poczucie wolności. Czujesz wiatr we włosach i podziwiasz niesamowity widok, gdy unosisz się ponad rzeką Pilicą. To niezwykłe przeżycie, które sprawia, że adrenalinowa przygoda łączy się z fascynującym widokiem na malownicze krajobrazy i błękitne wody rzeki.

Motolotnia Sulejów to idealne miejsce, aby rozpocząć swoją przygodę z lataniem. Profesjonalni piloci będą Ci towarzyszyć na każdym etapie lotu, zapewniając Ci nie tylko bezpieczeństwo, ale także niezapomniane doświadczenie. Loty motolotnią nad rzeką Pilicą pozwalają Ci poczuć ekscytację lotu, a jednocześnie cieszyć się pięknem natury, której nie można doświadczyć z ziemi.

Motolotnia Pilica to wymarzone miejsce dla miłośników przygód i adrenaliny. Odkryj uroki tej malowniczej rzeki z perspektywy motolotni. Przelecisz się nad meandrami rzeki, obserwując piękno jej okolic, a także spotykając dziką faunę i florę. To wyjątkowa okazja, aby podziwiać naturę w całej jej okazałości.

Loty motolotnią Sulejów to również doskonały pomysł na niezapomnianą atrakcję dla grupy przyjaciół czy rodziny. Ciesz się wspólnym lotem i podziwiajcie razem magiczne widoki. To świetny sposób na zacieśnienie więzi, tworzenie wspomnień i przeżycie wyjątkowych chwil razem.

Nie zwlekaj dłużej! Motolotnia Sulejów czeka na Ciebie z otwartymi skrzydłami. Przeżyj niezapomnianą przygodę, która na zawsze pozostanie w Twojej pamięci. Loty motolotnią nad rzeką Pilicą to spełnienie Twoich marzeń o lataniu. Wybierz się na niezapomnianą podróż i doświadcz magii lotu motolotnią. Motolotnia Sulejów zaprasza Cię na niezwykłe loty, które na zawsze zmienią Twoje postrzeganie świata. Przygotuj się na niesamowite doświadczenie!